Web projects: Designed, Developed and Delivered

 
   
 

Naujas įrenginukas dizaineriams

Parašė: Domas Timinskas
Kategorijos:
14 03.2010

 

Wacom pristatė atnaujintą monitoriaus-plančetės versija Cintiq 21UX versiją. Jame pasikeitė dizainas ir ergonominiai sprendimai. Labai džiugina, kad Wacom specialistai įsiklausė į profesionalių fotografų, dizainerių, dailininkų ir animatorių pastabas dėl pirmos šio modelio versijos. Gamintojas giriasi , jog jam pavyko sukurti labai patogų, komfortišką ir šiuolaikinius techninius reikalavimus atitinkantį įrenginį.

Dabar apie pokičius. Iš esmės pakeistas monitoriaus ekrano jautrumas pieštuko prisilietimo spaudimui ir kampui kaip pieštukas statomas. Atsirado 2048 papaudimo lygiai. Pagerėjo pačio monitoriaus pastatymas ir pasukimo galimybės. Atsirado keli mygtukai kitoje monitoriaus pusėje, kas leidžia patogiau nusistatinėti brush size ar zoom pozicijas laikantis už monitoriaus ar sukinėjant darbą iš įvairių pusių. Atnaujinta ir išorinė monitoriaus dalis, apvadas tapo tamsus. Mano manimu taip lengviau susikaupti darbui.

Kaino šito įrenginio kol kas žiauroka - 7700 Lt. Aišku Amerikoj jis kur kas pigesnis 1999 $. Lepina tuos amerikiečius ;)

Beja, jei kam dar neteko dirbti su bet kokio dydžio plančete tai labai rekomenduoju. Pradžioj gal kiek sunku bet vėliau tikrai įvertinsite jos privalumus tiek dirbant su adobe tiek su corel ar 3D programomis... esu matęs žmogelius dirbančius net su office programomis.

Daugiau informacijos apie modelį šį ir kitus Wacom produktus http://www.wacom.com/cintiq/cintiq-21ux.php ten pat rasit it video pristatymus.

 

Domas portretas

Straipsnio autorius: Domas Timinskas

Domas Timinskas

Rekomenduoti:

 
Jei neradote ko ieškojote, tuomet

bandykite dar kartą

»